Literatura

Literatura:

Bušov B., Jirman P., Dostál V.: Tvorba a řešení inovačních zadání, IndusTRIZ, Brno, 1996. Pro inženýry.

Altšuller G.S.: Co na to vynálezce, IndusTRIZ, Brno, 1998 (z ruštiny přeložil doc. Bušov). Přeloženo, vydáno vlastním nákladem.

Devojno I.: Zdokonalování technických systémů metodami TRIZ, IndusTRIZ, Brno, 1999 (z ruštiny přeložil doc. Bušov). Přeloženo, vydáno vlastním nákladem. Pro studenty VŠ a inženýry.

Bušov B.: Studijní texty k volitelnému magisterskému kurzu MPC-PRI – Projektové řízení inovací a dokorandskému kurzu DPC-RIZ – Řešení inovačních zadání, na FEKT VUT v Brně.

Bielski J.: TRIZ pro tebe (TRIZ4you), IndusTRIZ, Brno, 2013 (z angličtiny přeložil doc. Bušov). Přeloženo, vydáno vlastním nákladem. Pro seznámené s metodikou TRIZ.

Suškov V: Příčiny a následky problémových situací aneb Jak zviditelnit rozpory k řešení, a to technikou Root Cause Analysis+ (RCA+) v rámci metodiky TRIZ. TRIZing, Brno, 2014. Přeloženo, vydáno vlastním nákladem. Pro studenty VŠ a inženýry.  Pro inženýry.

Gin, A. Pohádky záhadky od kocoura Potřeskina. Určeno k rozvoji tvůrčího myšlení dětí od 7 do 10 let. Brno, 2010 (z ruštiny přeložil doc. Bušov). Přeloženo, vydáno vlastním nákladem.

Gin, A., Andřejevská, I.: 150 tvůrčích zadání z prostředí, které nás obklopuje. Brno, 2015 (z ruštiny přeložil doc. Bušov). Přeloženo, vydáno vlastním nákladem. Pro rodiče a děti.

Bušov B.: Power Pointové sekvence (cca 150 slajdů) pro vzdělávací kurz ve firmách ČR a Slovenska. Výukové materiály.

G. S. Altšuller, I. Vertkin: Źivotní strategie tvůrčí osobnosti (analogie šachu, zápas tvůrčí osobnosti s nepřejícími vnějšími okolnostmi). Z ruštiny přeložil doc. Bušov. Dosud nevydáno.

N. Špakovský: Manuál k Solving Mill. Software provázející řešitele technického problému Algoritmem řešení invenčních zadání-ARIZ. Přeloženo, 2018, dosud nevydáno.

N. Špakovský: OTSM-TRIZ-praxe cíleného vynalézání, Minsk-Suvon, 2016. Z ruštiny přeložil doc. Bušov. Vydáno vlastním nákladem. Určeno pro pokročilé studium metodiky TRIZ.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru